naszą najważniejszą wartością są ludzie

PRACA W OPTIMATIS

Umowa o pracę
lub kontrakt

Profesjonalny system szkoleń

Realny wpływ
na rozwój

Miła atmosfera
pracy

Konsultant

Poszukiwane kompetencje:

  • Znajomość modeli zarządzania usługami IT (ITIL, ISO 20000)
  • Doświadczenie w obszarze IT
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Swoboda w tworzeniu dokumentów oraz prezentacji
  • Odpowiedzialność za zobowiązania i decyzje
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość zasad zarządzania projektami (także zwinne)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość aspektów technicznych w IT
  • Znajomość narzędzi ITSM
  • Znajomość języka angielskiego w mowie
    i w piśmie
  • Dokładność, dbałość o szczegóły, systematyczności
  • Swobodę w wyrażaniu idei oraz koncepcji
    w mowie
  • Samodzielność w realizowaniu zadań
  • Dążenie do ciągłego rozwijania się kompetencji zawodowych
  • Znajomość oprogramowania Enterprise Architect

Młodszy Specjalista IT

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie projektów technicznych w zakresie wdrożenia produktów Atlassian, w szczególności systemów Jira Service Desk oraz plugin'ów
  • Analiza zgłoszeń klientów dotyczących funkcjonowania systemów Atlassian, w szczególności Jira Service Desk
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i merytorycznych
  • Wsparcie użytkowników biznesowych
  • Definiowanie i analiza nowych rozwiązań technicznych
  • Opracowywanie planów testów, przeprowadzanie testów, analiza wyników testowania
  • Tworzenie dokumentacji

  • Wiedza w zakresie rozwiązań firmy Atlassian (JIRA, Jira Service Desk, Confluence)
  • Znajomość obszarów związanych z zarządzaniem JIRA na poziomie biznesowym, aplikacyjnym lub systemowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami firmy Atlassian - JIRA (Core/Software/Service Desk) i Confluence w zakresie rozwoju i/lub utrzymania systemu
  • Zdolność analitycznego myślenia, dokładność, chęci do nauki i umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie